Nehty

Důležitou a nedílnou součástí žen, slečen i dívek jsou upravené ruce.

Jmenuji se Michaela a péči o ruce se věnuji už 9 let. V mém případě platí, že se můj koníček, stal mojí prácí.
Pokud si nevíte rady z které metody si vybrat, jste na správném místě. Diagnostika nehtů, doporučení vhodného ošetření, to vše se žena dozví, vždy před procedurou. Prijdtě si odpočinout a nechte o sebe pečovat s úsměvem.

P.Shine - Japonská manikúra

P-Shine je zaměřen na péči o přírodní nehty. Při aplikaci metodou p-shine se zalešťuje do nehtového lůžka včelí vosk. Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. PShine působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. P.Shine doporučujeme jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Při pravidelné aplikaci P-Shine se celkový stav přírodního nehtů postupně zlepšuje.
Vhodný je i pro malé parádnice.
 

Modeláž nehtů

Modeláž nehtu je prodloužení vlastního nehtu. Nehty můžeme prodloužit pomocí tipu, což je umělý nehet nebo pomocí šablon .
Tip se přilepí na vlastní nehet speciálním lepidlem a poté se nanáší materiál.
Šablony se vloží pod vlastní nehet, je potřeba mít alespoň 1mm délky přesah. Šablona se přilepí samolepící plochou a následně je také možné pokračovat v modeláži.

Pro modeláž nehtů jsou nejvíce oblíbené materiály akryl na nehty a Uv gely na nehty.

Akrylové nehty jsou velmi pevné a tvrdé.

Gelové nehty jsou pevné a pružné.

Nehty stále rostou a proto je nutné nehty po 3-4 týdnech doplňovat. Čas je pouze orientační, doplnění je velice individuální.

V obou případech ošetření lze nehty nazdobit různými metodami jako jsou francouzská manikúra, baboomer, celopotah, kamínky apod. vždy záleží na domluvě s klietnkou.